Web Analytics
Gruevski vazhdon t jet kryetar nderi i VMRODPMNEs Lajme in
<
Ivanovski: Nëse jo tani, në të ardhmen Gruevski do të duhet të shkojë në
Telegrafi
Nikolla Gruevski u largua nga Maqedonia drejt Hungarisë ku atje fitoi azilin politik me c'rast ai akoma vazhdon të jetë kryetar nderi në subjektin politik ...
Zv.kryeministri Osmani nesër në Bruksel prezanton kapitulin e 24, takon edhe Hahnin | Lajme in 2018 | Pinterest
Mediat serbe: Takimet në Paris mund të na afrojnë zgjidhjen për Kosovën | Lajme in 2018 | Paris
Portalb
Portalb
Zv/Kryetari i Qytetit të Shkupit, Enver Maliqi takon eurodeputetët Flekenshtajn dhe Siil
Zv. kryetari i EPP me Bushatin: Opozita të kthehet në Kuvend
Albeu
Ligji për përdorimin e gjuhëve të bashkësive etnive vazhdon të zvarritet për shkak të refuzimit të presidentit të Maqedonisë, Gjorge Ivanov për ta dekretuar ...
Stafa dhe Muaremi, memorandum për thellimin e bashkëpunimit | Lajme in 2018 | Pinterest
MRT
Gazeta Express
KMC dhe Aurel Thëllimi publikojnë klipin e shumëpritur “Tumankuqe”
Publikohet pasuria që Ljubomir Joveski ka paraqitur në Komisionin për Antikorrupsion
Albeu
Ministri i Punëve të Jashtme të Republikës së Turqisë, Mevlüt Çavusoglu, tha se është e papranueshme që në çfarëdo forumi ndërkombëtar, të marrë pjesë ...
Thaçi tregohet i vëmendshëm gjersa Trump e Putin shtrëngojnë duart | Lajme in 2018 | Pinterest
Sharon Stone shkëlqen në premierën e filmit “Pimp” | Lajme in 2018 | Pinterest | Sharon stone and Stone
Shpëtim Desku uron vajzën e tij me fjalët më emocionuese | Lajme in 2018 | Pinterest
Kida merr fronin në top listë, ndiqet nga Butrint Imeri | Lajme in 2018 | Pinterest | Tops
Albeu
gazetaexpress.com
Albeu
gruevski1-2.jpg
TV21
“Lufta” ...
Gazeta Express
TV21
Ata, njoftojnë se rasti është denoncuar në Sektorin për Punë të Brendshme se në hapësirat e bodrumit të Qeverisë, M.D (34) dhe A.N (40), të punësuara në ...
Owen Wilson refuzon ta takojë vajzën e porsalindur | Lajme in 2018 | Pinterest | Owen wilson
Haradinaj rizgjedhet kryetar i AAK-së - 23.06.2018 - Klan Kosova
I fshihet arrestimit, Nikolla Gruevski ka dalë nga dogana e Hanit të Hotit, zbulohet skema për t'u arratisur përmes Shqipërisë
Rama-palle.jpg
Middle Village, NY 11379 T: 718.821.8100 F: 718.785.
Hamdi Kashtanjeva, tashmë edhe aktor i suksesshëm | Lajme in 2018 | Pinterest
Klosi: Fatin e Gruevskit mund ta kenë edhe politikanët nga Kosova e Shqipëria
Albeu
Page 1
GLOBALIZIMI, RAJONI DHE KOSOVA NË KËTË PROCES | Gani Asllani - Academia.edu
2016-06-12T184858Z_760487023_S1AETJNKCGAA_RTRMADP_3_FLORIDA-SHOOTING-OBAMA.jpg
Page 1
Page 1
Seldi tregon arsyen e ndarjes nga Mimoza Shkodra…
Zhurnal
Qeveria e re do të përbëhet nga LSDM-ja dhe gjithë partitë shqiptare
Mediat shqiptare duke u thirrur në burime të policisë shqiptare kanë njoftuar se Gruevski në Shqipëri ka hyrë ilegalisht më 11 nëntor afër Dibrës, ...
June 7, 2018 Posted in OpinioneTagged Botime, Kompleti i memoareve, Kryetari i BFI-së, Kulturë, KUSH MA PREK KOMBIN MË KA SHARË FENË, Letërsi, Memoare, ...
Almakos
Page 1
Ziadin Sela: Zoran Zaev fal kontributit timë, jo vetëm me vota por edhe me gjakë, sot ai është në qeveri dhe kryeministër
Shkupi i gjashti në listën e qyteteve më të ndotura në botë | Lajme in 2018
Ngjarja e 27 prillit në parlamentin e Maqedonisë – sfida e radhës për shqiptarët - Bota Sot
Veliaj heq banorët e 'Astirit' për pallatin e Edmond Begos
Unë, Zafir Berisha,njoftoj opinionin dhe bashkëpunëtorët e mi se nga sot nuk do të jem më anëtar i Partisë Demokratike të Kosovës dhe jap dorëheqje nga të ...
"Inati" i liderëve Ahmeti - Sela, shqiptarët humbën një diskaster të rëndësishëm "Shëndetësin"!?
Shpëtohen rreth 200 skiatorë, të ngecur në kabinat e teleferikut që u dëmtua
Liberalizim të vizave mund të mos ketë as në vitin 2019 | Lajme in 2018 | Pinterest
Albeu
Page 1
LAJMET E FUNDIT
Albeu
Top lajme
Page 1
Telegrafi
Page 1. »
Sasho-Mijalkov-1.jpg
Rama: Saimir Tahiri – person me qëllime të mira, aftësi dhe integritet
MËSUES NË ULËZ – (Pjesa e parë) – Nga PETRO MEJDI